Zaproszenie na wykład „Modelowanie biocybernetyczne jako sposób stosowania informatyki i matematyki w rolnictwie, biologii i medycynie”

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wykład Modelowanie biocybernetyczne jako sposób stosowania informatyki i matematyki w rolnictwie, biologii i medycynie, który wygłosi (w ramach inauguracji roku akademickiego 2016/2017 na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW w Warszawie) wybitny uczony, członek rzeczywisty Polskiej Akademii Nauk, Doktor Honoris Causa 13 uczelni polskich i zagranicznych, Rektor AGH w latach 1998-2005

Prof. dr hab. inż. Ryszard Tadeusiewicz

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Więcej informacji na temat naszego dostojnego Gościa można znaleźć na Jego stronie internetowej www.tadeusiewicz.pl.

Inauguracja roku akademickiego 2016/2017 na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW w Warszawie, odbędzie się w dniu 5 października 2016 roku o godzinie 12.00 w Auli Kryształowej.